pais

Indigo

INDIGO, United States, 2002

Film „Indigo” räägib üksildusest, lunastusest, tervendavatest jõududest ja indigo-põlvkonna olemusest (siia maailma sündinud ülemeeleliste võimete ja annetega lastest). Kuigi sündmustik on välja mõeldud, võnguvad filmis esitatavad emotsioonid ja tegevused kaasa tänapäevaelu spirituaalse dünaamikaga.
Filmi tuumaks on suhted, mis kujunevad mehe (kelle elu ja perekond on lagunenud saatusliku eksimuse tõttu) ja tema 10-aastase tütretütre vahel, kellega koos ta põgeneb, et kaitsta teda nõndanimetatud lapseröövija eest. Teel olles avastab mees oma lapslapse kaasasündinud võimed, mis muudavad igaveseks nende inimeste elud, kellega nad kohtuvad.

Sõnum tegijatelt...
„Indigo” filmimine oli üks parimaid kogemusi meie elus. Filmivõtete ajal osales ligi sada meeskonnaliiget ja vabatahtlikke, kes lisasid oma energia, vaeva ja kujutluse sellesse suurepärasesse projekti. „Indigo” on midagi enamat kui lihtsalt film - see on uus algus. Me vajame filme, mis inspireerivad ja puudutavad meid täna võibolla rohkem kui kunagi varem ja me usume, et see loob uue eeskuju - naasmise Loo juurde ilma suurte staarideta, kus meeskond saab osa müügikasumist, samuti vabatahtlikud, kes omakasupüüdmatult panustavad filmi sisusse, rääkides vaimsetel teemadel. Meile on olnud erakordne au olla osa sellest teekonnast ning jagada seda paljude teistega. -- JamesTwyman

James Twyman - (jamestwyman.com) on laulja ja kirjanik, kes kirjutanud raamatu "Emissary of Love - The Psychic Children Speak" ("Armastuse emissar – laste meediumteateid") ja "Messages from Thomas: Raising Psychic Children" ("Thomase sõnumid: meediumlaste esiletõus"). Eesti keeles on Thomase sõnumeid võimalik lugeda ajakirjast „Vertikaal”. Samuti on J.Twyman teinud dokumentaalfilmi indigolastest nimega "Indigo Evolution" ("Indigo evolutsioon").
© 2021 MTÜ Lektoorium.