pais

Tervendavad helid

HEALING SOUNDS, United States, 2004

Tervendava heli põhitõed koos Jonathan Goldmaniga.

Rahvusvaheliselt tunnustatud õpetaja (hääle meister) Jonathan Goldman tutvustab helide imepärast ja tervendavat maailma. Põhiteemadeks on: meie maailma võnkeline loomus, ajulainete aktiivsus, bioresonantne sagedus, helilainete mängulisus, heli efekt immuunsussüsteemile, tervendamisprotsessi õige kavatsuse jõud... Goldman demonstreerib hääle kasutust kui mõjusat vahendit tervise taastamisel ja säilitamisel ning kuidas muusika vägevus aitab kogeda elujõulisemat, energeetilisemat ja tasakaalukat elu. Samuti selgitab ta, kuidas ülemhelisid laulma õppida ja nende võnkesagedusega ravida.Ülemhelilaul on inimhääle võime tekitada korraga kaht või enamat heli. Helivõnked on universumi peamine aktiivne jõud. Selle teadmise põhjal lõid Egiptuse, Kreeka ja Rooma müstikud juba tuhandeid aastaid tagasi hinge, keha ja vaimu tervendamiseks ja teadvusseisundite muutmiseks erilisi helisid ja laule.

Heli põhimõtted, heli visioonid, heli meditatsioonid, heliteraapia ja helid.

"Tervendavad helid on suurepärane kingitus kogu inimkonnale. Sellest on kasu nii praegu kui ka tulevikus" - helilooja ja muusik Kitaro.

 

Jonathan Goldman on Heliga Tervendajate Assotsiatsiooni ning Vaimse Muusika president, ning tal on heliteraapias üle kahekümne aasta kogemusi. Ta on raamatute "Tervendavad helid" (Healing Sounds), "Muutuvad sagedused" (Shifting Frequencies) ja "Kadunud akord" (The Lost Chord) autor ning ta on loonud hulgaliselt helisalvestusi, sealhulgas dalai laama Tiibeti munkade esimesed stuudiosalvestused, delfiinihäältest tehtud helisalvestused ning auhinnatud "Tšakra laulud" (Chakra Chants), mis sai 1999. aastal visionaarseima plaadi auhinna. Jonathan juhatab nii Ameerika Ühendriikides kui ka Euroopas tervendavate helide seminare ning elab Boulderis, Colorado osariigis USA-s.

Raamatu "Tervendavad helid" on eesti keelsena välja andnud kirjastus Pilgrim ning raamat on saadaval hästi varustatud raamatupoodides ja Pilgrimi enda kodulehel: pilgrimbooks.ee

© 2021 MTÜ Lektoorium.