pais

Maa uue ajastu lävel.

on Pühapäev, 18 November 2018. Posted in Arhiiv

Tõenäoliselt on järjest keerulisem ignoreerida tõsiasja, et kõiksugu sündmused arenevad järjest kiirenevas tempos.

Nii ülemaailmses mastaabis kui ka igaühe isiklikus elus.

Kuidas püsida oma lookleval rajal, kui enam ei aita iidsed tarkused ega eduka elu koolitused, tõsiasjadest möödavaatamine ega väljastpoolt tuleva abi uskumine, emotsioonidega kaasaminek ega nendest hoidumine?

Kuidas elada täiel rinnal, silm säramas peas… nii, et mistahes ebatüüpilistes olukordades säiliks teadvelolu ning tekkivad emotsioonid ja mõtted oleksid tasakaalukad?

Üks võimalus enesekohase vaate leidmiseks, kaasajastamiseks ja hoidmiseks on oma taipamiste häbenematu „laualepanek“ ja testimine ruumis, kus seda peetakse loomulikuks.

Lektooriumil on külas Arvi Pikner.

Esitlemas taipamisi, mis on tema elu tasakaalustanud ja silma särama pannud ning inspireerimas arutelu järgmiste sammude seadmiseks.

Lektooriumi vestlusring Tartus Gildi 3 teisel korrusel Heliseva Sõnumi seminariruumides

esmaspäeval 19.novembril kell 18:00

Maa uue ajastu lävel.

Mis Maal praegu toimub, ehk üleminek kõrgemale vibratsioonitasemele.

Mis juhtub inimestega, ehk kuidas kohaneda muutustega Maal.

Nõuandeid kohanemiseks: inimestevahelised suhted, suhted loodusega, suhted loodusjõududega, suhted astraaltasandiga.

Vaimu, Hinge ja Keha kolmühtsusest.

*

Kohtumine toimub elava arutelu vormis.

Pausi ajal tassike teed või kohvi.

Lahe on, kui midagi suupärast lauale tood.

Soovitav osaluspanus 5€

Kohtumiseni!

Peeter 5278539

www.lektoorium.ee

Lisapalaks üks mõttekäik Arvi maailmast:

Planeet Maa on sisenenud uude ajastusse ning sündmused hakkavad arenema kiirendatud tempos. Nii ülemaailmses mastaabis kui ka igaühe isiklikus elus.

Inimese energeetika muutus saab vältimatuks ellujäämise tingimuseks. Selleks tuleb anda oma tõeline panus igaühel endal, ei maksa loota Taevaste Abiliste peale.

Keskenduge iseendale ja ärge uppuge tarbetutesse ahvatlustesse. Aeg on vabaneda oma täitmatust Egost, oma uskumustest ja harjumustest, mis on sünnitatud duaalse maailma poolt.

Programmeerige ümber oma teadvustamata reaktsioonid kõikidele toimuvatele sündmustele sellisel viisil, et need tõstaksid teid Viienda dimensiooni tasemele, aga mitte ei tõukaks tagasi kolmemõõtmelisesse maailma.

Oluline on märgata oma kõige esimest emotsionaalset impulssi mistahes elusündmusele.

See annab „stardi” kogu edasisele sündmuste ahelale. Elus ei ole mitte midagi halba ega head, vaid on lihtsalt tegelikkus, mis muutub vastavalt sellele, missuguseid mõtteid ja emotsioone kiirgab inimene välja. Ja kui õppida oma mõtteid ja emotsioone juhtima, muutute olukorra peremeheks ja loote ise oma isiklikku reaalsust.

Suuremat osa inimesi juhivad praegu tahtmatud mõtted ja emotsioonid, mis kõige sagedamini on sisendanud igat liiki astraalolendite poolt. Praegu on tähtis saavutada seda, et mistahes tahtmatutes ebatüüpilistes olukordades oleksid teil hoopis tasakaalukamad mõtted ja emotsioonid.

 Mistahes teile saadetud katsumused mitte ainult ei karasta teie Vaimu ja ei anna teie Hingele hindamatuid kogemusi, vaid täidavad teie peenkehi väga erinevate värvinguga energiatega. Hing, segades kokku teie tunnete kõik „värvid”, püüab välja valida temale vajalikku „värvitooni”, mis võimaldaks tal tõusta olemise uuele tasemele.

© 2021 MTÜ Lektoorium.